HAKKIMIZDA

Gurmen Yemek

1989 yılında Ankara Siteler’de yemek sektörüne yeni bir lezzet kazandıran Gurmen Yemek, 30 yıllık lezzet serüvenine, hizmet kalitesi, sağlıklı beslenme ve hijyen politikalarına uygun olarak devam etmektedir.

Şirketimiz tecrübeli ve nitelikli personeli, taze ürün politikası, hızlı servis anlayışı ile hazır yemek üretimi hizmetini, aldığı hizmet kalitesi politikalarına uygun olarak sürdürmektedir. Kendini her geçen gün geliştiren Gurmen Yemek, personel eğitimlerini ve kontrollerini periyodik olarak yapmakta ve sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Siz değerli müşterileriyle de, hizmet kalitesi politikasına uygun olarak varlığını ve sektördeki liderlik yarışını sürdürmeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

Misyonumuz
Sağlıklı beslenmenin hayatımızdaki öneminin farkında, insan sağlığını ilke edinen personelimizle hazır yemek üretimi yapmak. Müşterilerin tercih ve damak tatlarına odaklı üretimi sürdürmek.
 .
Vizyonumuz
Daima gelişen sektörümüzde, hizmet, sistem ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle, sektörün lider kuruluşları arasında yer almak.

BELGELERİMİZ